парасюк

В мережу потрапив рапорт побитого працівника СБУ народним депутатом Володимиром Парасюком. За вказаною інформацією, до начальника УСБ України у Львівській області надійшло звернення від ветеранів ДП «Жовківське лісове господарство» про самовільні порубки в лісах вказаного державного підприємства за участі його директора Сохнацького Степана Степановича.

Як стало відомо, народний депутат Володимир Парасюк особисто кришує це питання і не зрадів, коли на місце приїхав працівник СБУ Ігор Масик з перевіркою. Разом з невідомими особами та своїм помічником депутат вияснив мету перебування Масика на території лісгоспу та погрожував йому розстрілом.

«Якщо ти будеш робити якісь рухи на телебаченні чи заяви в правоохоронні органи, нічого не доб’єшся, бо я народний депутат і повірять мені. Я знаю, де ти живеш, вивезу в ліс, розстріляю і закопаю», — йдеться в документі про пряму мову нардепа до працівника СБУ.

Таким чином, Володимир Парасюк вчинив заподіяння працівнику правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень, що в подальшому було підтверджено медичним оглядом проведеним терапевтом ВМС УСБУ у Львівській області.

За словами Ігоря Масика, народний депутат Парасюк разом з своїм помічником повалили його на землю, заламавши руки та погрожуючи розправою. Також вони викрали особистий мобільний телефон потерпілого і не повернули по сьогодні.

«Парасюк В., разом зі своїми спільниками вивезли мене на околицю лісу, де утримували близько 30 хвилин. Далі приїхало 2 автомобіля марки «Рено» та «Форд», і депутат силоміць заштовхав Масика у автомобіль марки «Рено». Під час слідування у вказаному автомобілі, Парасюк В. постійно застосовував до мене фізичну силу шляхом нанесення ударів рукою в обличчя та стискував руками в області шиї, у зв’язку з чим я не мав можливості вільно дихати», — розповів Ігор Масик в рапорті.

Після цього, народний депутат Володимир Парасюк привіз працівника СБУ Ігоря Масика до адміністративного приміщення Управління СБ України у Львівській області, де у присутності військовослужбовців РСВ Управління заявив, що доставив терориста.

На сьогодні по даному факту проти народного депутата України Володимира Парасюка відкрито кримінальні провадження за фактом викрадення людини та її побиття.

 

111 444

222

 

333