На Львівщині проведуть масштабне соціологічне опитування серед громадян на працівників правоохоронних органів щодо їх ставлення до роботи міліції.

Про це під час прес-конференції заявив активіст громадянської мережі ОПОРА Тарас Гаталяк.

За словами Т.Гаталяка, перше опитування проведуть серед мешканців Львівщини, друге – як серед громадян, так і серед співробітників Головного управління МВС України у Львівській області. Соціологічне опитування буде проведене в усіх районах Львівської області.

До розробки анкети були залучені спеціалісти з Львівської міської ради та фахівці Харківського інституту соціальних досліджень.

«Ми взяли за основу анкету, яка була розроблена за британським зразком опитувань. Вона передбачає проведення масштабного дослідження, під час якого буде опитано 1600 респондентів. Кожен район зможе отримати свої валідні результати, щоб з’ясувати, якою є криміногенна ситуація, чого побоюються люди, чого вони очікують від міліції та в якому напрямку, на їх думку, має реформуватися міліція», – розповів Директор Харківського інститут соціальних досліджень Денис Кобзін.

Зараз анкету передали для затвердження начальнику головного штабу МВС Михайлу Вербенському, і з наступного тижня дослідження має розпочатися.

Крім того, 17 вересня до Львова приїдуть польські експерти, які поділяться досвідом роботи системи оцінки в Польщі.

Джерело: Galnet