хабар

Депутата обласної ради Миколаївщини, якого піймали на хабарі, ще не визнали підозрюваним та не призначили запобіжного заходу.

Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури Південного регіону, передає Корупція.Інфо.

12 січня, військовою прокуратурою Південного регіону України спільно із співробітниками УСБУ в Миколаївській області затримано керівника управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Миколаївській області (Миколаїврибоохорона).

Посадовець Олександр Каражей, який є депутатом Миколаївської обласної ради від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" та членом постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів, був затриманий під час одержання другої частини хабара на загальну суму 6000 грн.

Посадовець вимагав хабар від рибалок за не перешкоджання риболовецькому промислу.

"Наразі проводяться невідкладні слідчі дії. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 КК України здійснює військова прокуратура Миколаївського гарнізону Південного регіону України", – йдеться в повідомлені військової прокуратури.