Головні новини України
Подобається

У Миколаєві засуджують новостворену «люстраційну раду»

06/11/2014     Автор: Яна Романська
У Миколаєві засуджують новостворену «люстраційну раду»

Керівництво миколаївського «Правого сектора» в особі Михайла Борсука заявило, що не має ніякого відношення до громадської організації «Миколаївська люстраційна Рада».

Про це йдеться в заяві «Правого сектора Миколаївщини».

Нагадаємо, що у вівторок, 4 листопада, під час зборів різних організацій стало відомо про такий собі «Люстраційну раді Миколаївщини» – об’єднання бажаючих «контролювати Закон «Про очищення влади». На зазначеному зібранні був присутній діяч Миколаївського “Правого сектора” Сергій Зайцев.

«Нещодавно було анонсовано якусь ГО «Миколаївська люстраційних Рада», яку очолили А. Ніколенко, А. Кондратюк і С. Зайцев. Доводимо до вашого відома, що ГО «Правий сектор Миколаївщини» ніякого відношення до вищевказаної організації не має».

«Наша рада не уповноважила С. Зайцева і не збирається уповноважувати нікого до вступу в це непрозоре за своєю структурою і функціями ГО. Тим більше, ми не маємо наміру брати участь у будь-яких заходах та ініціативах, запропонованих А. Ніколенко та А. Кондратюком, в зв’язку з тим, що наші погляди не збігаються, а вищезгадані особи себе дискредитували і були вигнані зі структури. А. Ніколенко та А.Кондратюк не мають ніякого відношення до ГО «Правий сектор Миколаївщини» і не можуть діяти від імені «Правого сектора», – зазначено в зверненні «ПС».

Також в організації заявили, що Зайцев перебував на «люстраційної раді» самостійно, «від свого імені, а не як член« Правого сектора Миколаївщини»

Крім цього, в «ПС» акуратно засудили формування «люстраційної раді». За словами Борсука, миколаївські активісти «Правого сектора» увійдуть до люстарціонний рада, але тільки у випадку якщо він буде законним.

«На нашу думку, формування подібної «комісії» або «Ради», має відбуватися зовсім за іншим механізмом, а не як в даному випадку: «Захотів і зробив під себе механізм впливу», тим більше на місцевому, а не на всеукраїнському рівні з чіткої і зрозумілої структурою та завданнями. ГО «Правий Сектор Миколаївщини» обов’язково увійде до ради люстраційного органу на законних підставах. Тоді, коли він буде прозорим, складатися з усіх громадських організацій та ініціативних груп, мати широкі повноваження від держави в цьому питанні …» – зазначено в зверненні організації.

Також нагадаємо, раніше губернатор Миколаївщини Вадим Меріков заявив, що так звані громадські активісти не мають права нікого люструвати.

 

Джерело: Преступности. НЕТ