JPG
 
У Міністерстві охорони здоров’я розпочалася повна реорганізація, керівники усіх департаментів МОЗ відсторонені від роботи. Також за власним бажанням звільнилося четверо осіб, серед них заступниця міністра Терещенко та голова патронатної служби міністра.
 
Про це повідомив міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі.
 
«Я чотири місяці працював з тією командою, яка була у МОЗі, але сказав їм, коли прийшов, що я подивлюсь кілька місяців, як вони працюватимуть, і ті, хто зможе працювати по-новому, той залишиться працювати», – зазначив міністр.
 
На час реорганізації керівники усіх департаментів не виконуватимуть своїх обов’язків. Тим часом Міністерство охорони здоров’я набиратиме нову команду.
 
«Реорганізація стосується абсолютно усіх департаментів. У четвер, за власним бажанням звільнилися заступниця міністра Терещенко, а також голова патронатної служби міністра», – розповів Квіташвілі.
 
За словами міністра, на час реорганізації вони не працюватимуть, як виконувачі обов’язків. 

Читайте також: Квіташвілі вирішив закуповувати ліки через ООН

Зокрема у МОЗі четверо керівників департаментів звільнилися самі, а ще сімох зачепила реорганізація.
 
«У МОЗі працює багато молодих людей, які тепер отримають шанс проявити себе. Ми все відкрито робитимемо. Проводитимемо співбесіди. Усі зацікавлені, можуть уже присилати резюме. Кілька людей самі написали заяви на звільнення, а кілька чекають два місяці. Ми з ними теж говоритимемо», – зазначив Квіташвілі.
 
Нагадаємо, новий міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі хоче реалізувати ідею закупівлі медикаментів через ООН, а не через Державні агенства. З його слів, така можливість дозволить зекономити від 30%  коштів.

Джерело: Корупція.Інфо.