Аваков

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков спробував пояснити дії правоохоронців по выдношенню до учасників «Фінансового майдану» біля будівлі Нацбанку. За його словами, міліція побоюється за золотовалютні резерви, що зберігаються в будівлі.

Про це йдеться у заяві Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, передає Корупція.інфо

Звертаючись до мітингувальників, він зазначив, що розуміє їх мотиви і проблеми, які змусили їх піти на крок публічного протесту і не заперечує їх право на цей протест.«Прошу зрозуміти побоювання правоохоронців. У будівлі НБУ зберігаються золотовалютні резерви країни – дестабілізація навколо цієї будівлі – величезний ризик дестабілізації національного масштабу », – пояснив Аваков.

Він закликав учасників протесту поставитися до цього з розумінням, «врахувати і дотримуватися в заявленому пікеті коректних норм».

При цьому міністр запевнив, що міліція, зі свого боку, зробить все для забезпечення порядку навколо мітингу та захисту його від провокацій.

«Аж до вирішення виниклої кризи», – додав він.

Раніше повідомлялося, що за фактом зіткнення між правоохоронцями та мітингувальниками біля будівлі НБУ відкрито кримінальне провадження.‡агрузка...