Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Сторони обговорили виконання домовленостей, досягнутих під час Нормандського саміту 9 грудня 2019 року в Парижі, а також підготовку до наступної зустрічі лідерів «Нормандської четвірки».

Окремо Володимир Зеленський та Володимир Путін акцентували увагу на процесі звільнення утримуваних українських громадян, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Донбасу та Криму, а також у Російській Федерації.

Сторони погодилися з необхідністю активізувати роботу на рівні Тристоронньої контактної групи у Мінську задля реалізації досягнутих домовленостей.

Варто зазначити, що в Мюнхені також зараз гаряче, адже міністр Андрій Загороднюк підкреслив, що контактів з Міноборони РФ немає.

Представники Міністерства оборони України не будуть зустрічатися з представникам російського відомства “на полях” Мюнхенської конференції з безпеки.

“Ми ні в якому разі не зустрічаємося з представниками Росії… Ми з Росією не зустрічаємося на дипломатичному рівні – як міністерство оборони, з міністерством оборони”, – сказав він у розмові з журналістами

В свою чергу, телеграм канал ЛЕГІТИМНИЙ повідомляє, що під час телефонної розмови президента Росії Путіна і президента України Зеленського піднімалася скандальна тема останніх днів, про те, що мер Львова відмовився добровільно віддати родичам останки радянського розвідника Миколи Кузнєцова для поховання в Росії.

Зеленський запевнив, що Україна не буде «торгувати пам’яттю», а також обіцяв допомогти вирішити цю проблему.