крим

Той факт, що жителі Севастополя і всього окупованого Російською Федерацією Криму не можуть отримати шенгенські візи в країни Європи, керівництво МЗС Росії вважає «порушенням прав людини».

Про таку новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.інфо.

А в черговий раз таку сентенцію щодо таких «порушення прав людини» висловив сьогодні якийсь Лукашевич, який обіймає посаду „офіційного представника” у зовнішньополітичному відомстві Російської Федерації.

Він назвав всіх тих кримчан і севастопольців, які не можуть навіть подати заявки на отримання віз в Європу, «жертвами європейської політики», яким «обмежили» з «право» на „свободу пересування”.

«Жертвами такої політики є жителі Криму і Севастополя, що мають з відомих причин серйозні труднощі в отриманні шенгенських віз», – розповів Лукашевич.

Також він вважає, що вся ця ситуація є «нічим не виправданим колективним покаранням населення півострова».

«При цьому в Євросоюзі воліють не згадувати, що зазначені дискримінаційні заходи в рівній мірі стосуються всіх жителів Криму і Севастополя, у тому числі татарської, грецької, німецької, італійської та інших національностей», – розповів сьогодні Лукашевич. 


Нагадаємо, що чим ближче до «Дня перемоги» 9 травня 2015 року, тим більше місцевих кримських чиновників починають сходити з розуму в прямому значенні цього слова. На цей раз один з них публічно запропонував створити якийсь «проспект Перемоги», який розтягнеться від Севастополя до Новоросійська через Керч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Незабаром Україна спробує повернути Крим силою – бойовик (ВІДЕО)

А виступив з такої «потужною» ідеєю 460-кілометрового «проспекту» в окупованому Російською Федерацією Кримському півострові якийсь Панютін, який займає посаду керівника Салгірського міжрайонного управління водного господарства.

«Необхідно перейменувати проспект Кірова в Сімферополі на проспект Перемоги, так само як і вулицю Севастопольську. В Севастополі, Керчі та Новоросійську проспекти Перемоги також є. Вони з'єднаються разом як символ єдності. Їх з'єднає міст через Керченську протоку, який теж можна назвати мостом Перемоги», – розповів сьогодні журналістам свої бурхливі фантазії Панютін.

Він також зазначив, що вся протяжність нового «проспекту» складе близько 460 кілометрів.