gtre

Національна поліція України розкрила всі подробиці вбивства зниклого адвоката російського ГРУшника Олександра Александрова, якого знайшли вбитим 25 березня.

Про це заявили в прес-службі відомства, передає Корупція.Інфо.

"Зокрема, після надходження 9 березня до Приморського відділу поліції м. Одеси заяви про зникнення Юрія Грабовського слідчими вже наступного дня було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України", – йдеться в повідомленні.

У прес-службі наголошують, що в ході кримінального провадження були встановлені особи, які могли знати про долю захисника, а також правоохоронці з'ясували, що Грабовський перетинав кордон України."10 березня, після надходження до Голосіївського управління поліції м. Києва заяви від голови районного суду про втрату зв'язку з адвокатом Ю. Грабовським, поліцією було відкрито ще одне кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України", – зазначають у Нацполіції.

Окрім того, поліцейським вдалося встановити, що напередодні зникнення адвокат був у себе в офісі, а потім зник у невідомому напрямку. Правоохоронцям стало відомо про несанкціоноване використання невідомими особистої сторінки Грабовського у соціальній мережі "Facebook".  

У прес-службі наголошують, що в ході слідства були проведені обшуки за місцем проживання та роботи адвоката. Необхідні речі правоохоронці вилучили для проведення експертиз. Були допитані свідки, з якими потерпілий працював, орендував офісне приміщення тощо.

 "Таким чином, поліцейські належно відреагували на повідомлення про зникнення Ю. Грабовського і впродовж трьох діб провели значний обсяг процесуальних дій. 14 березня, на вимогу Генеральної прокуратури, всі зібрані матеріали були передані до Військової прокуратури для подальшого досудового розслідування", – наголошують у прес-службі.

 ‡агрузка...