Не було секретом, що позафракційного народного депутата Надію Савченко можна "розвести" на будь-які дії, зазначив лідер "Руху Нових сил" Михайло Саакашвілі, передає Корупція.Інфо 

Позафракційного народного депутата Надію Савченко можна спровокувати на будь-які дії, заявив в ефірі телеканалу NewsOne депортований з України лідер "Руху Нових сил" Михайло Саакашвілі.

"У Наді Савченко повна лажа в голові. Її дуже спокійно можна було … Будь-який провокатор міг" розвести "в розмові на будь-які провокативні дії. Це не є особливим секретом для спецслужб, особливого досвіду для цього не потрібно", – сказав він.

Популярне: Вже 6-зграя смерть за місяць: Дівчинка померла на другий день після народження, батьки звинувачують лікарів (ВІДЕО)

23 березня суд заарештував Савченко до 20 травня без права на заставу. 22 березня парламент України позбавив нардепа недоторканності і дав дозвіл на її затримання і арешт.

Савченко підозрюють в підготовці терористичного акту, змові з метою насильницького повалення конституційного ладу, підготовці до посягання на життя державних діячів.