Екс-голова Національного банку Валерія Гонтарева очолила наглядову раду компанії «Медікіт».

Про це повідомив CEO компанії «Медікіт» Руслан Кравець на своїй сторінці в Facebook – повідомляє Економічна правда.

«16 березня 2018 року я пішов з НБУ, і в цей же день парламент звільнив Валерію Гонтареву з посади голови. Ось уже півроку ми працюємо над медичною комунікаційною платформою «Медікіт», яка скоро виходить на ринок», – заявив він.

«А сьогодні Валерія Гонтарева набула формальний статус – голови наглядової ради ТОВ «Медікіт». І у мене старий новий начальник: стратег, візіонер і найкращий менеджер», – написав Кравець.

«У світі є багато проектів medtech, але побудова всеосяжної екосистеми – це виклик не тільки для України, а також для найбільших світових економік» – цитується в повідомленні Гонтарева.

За словами Кравця, «Медікіт» створює екосистему медичної взаємодії пацієнтів, лікарів та всіх інших учасників медичного ринку.

«У нас грандіозні плани, найперша версія платформи буде представлена ​​в листопаді», – пообіцяв Кравець.

Напередодні у ЗМІ з’явилася інформація, що Гонтарева починає новий проект – онлайн-майданчик, що сполучатиме пацієнтів та лікарів.

Юридично Гонтарева не має відношення до проекту. У компанії «Медікіт» два засновника – її син Антон Гонтарев та Світлана Кириченко, яка працювала в структурах компанії ICU з 2008 по 2010 рік.

Гонтарева продала Костянтину Стеценку і Макарові Пасенюку свою частку в ICU перед призначенням в Нацбанк в 2014 році.

Антон Гонтарев та Кириченко інвестували в статутний капітал «Медікіт» по 5 млн гривень. Сама компанія зареєстрована 12 січня 2018 року. Кириченко відмовилася говорити про свою участь в компанії. У ICU повідомили, що не мають до проекту жодного відношення.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Директором «Meдiкiт» з 14 квітня 2018 року значиться Руслан Кравець – колишній заступник директора Департаменту стратегії та реформування НБУ.

Як відомо, Валерія Гонтарева 10 квітня 2017 року заявила, що з 10 травня 2017 року йде у відставку з посади голови Нацбанку.

Але її прохання не задовольнили – і вона вирішила піти у тривалу відпустку.

Виконуючим обов’язки глави НБУ був призначений її перший заступник Яків Смолій.

Гонтарева – дев’ятий керівник Нацбанку України за всю історію його існування з 1991 року.