Бізнесмен і почесний громадянин міста Кам'янська Олег Мороз очолив місцеве відділення партії «ОСНОВА», передає Корупція.Інфо

Популярне: Кардинальні зміни у школах: Як це вплине на навчання школярів?

Про це 3 листопада в рамках робочого візиту до міста Кам'янська Дніпропетровської області заявили засновник партії «ОСНОВА» Сергій Тарута і глава партії Андрій Ніколаєнко.

«Олег Мороз – відомий бізнесмен, його проекти носять яскраву соціальну спрямованість. Він розвиває в місті спорт і пропагує здоровий спосіб життя, і це те майбутнє, навколо якого ми повинні згуртуватися. Партія «ОСНОВА» не хоче об'єднувати популістів. Ми прагнемо об'єднати тих людей, які або взагалі не бували в політиці, або займалися політичними проектами », – заявив Андрій Ніколаєнко.

За словами голови партії «ОСНОВА», політична сила, яку він очолює, прагне об'єднати всіх професіоналів своєї справи, яким небайдуже майбутнє України. Адже, за словами Андрія Ніколаєнка, в Україні накопичився цілий пласт невирішених проблем.

«На даний момент в нашій країні існують три найбільш гострі питання: як побороти бідність, як знищити корупцію, і як повернути мир. Ми знаємо відповіді на всі ці питання, більш того, ми – єдині, хто по-справжньому в них розібрався, і у нас є чітко продуманий план для вирішення економічних і соціальних проблем», – резюмував Андрій Ніколаєнко.