Якщо силовики не перестануть кошмарити бізнес і спеціально створювати проблеми, заганяти підприємців в пастку, у нашої країни не буде майбутнього! Таку заяву зробив український бізнесмен Artur Mkhitaryan у Фейсбуці.

Чоловік звернувся до Петра Порошенка і відкрито заяви, що його діяльність ущимляє Служби Безпеки України.

"Сьогодні я змушений звернутися до Петра Олексійовича Порошенка, тому що вважаю, що мій бізнес став жертвою шантажу Служби Безпеки України".

Бізнесмен також опублікував відео де в деталях пояснив, які саме протизаконні дії вчиняє СБУ. Artur Mkhitaryan розповів, що правоохоронці вимагають "за вирішення питань" квартири, а людей котрі раніше, або зараз, якимось чином дотичні до влади – обходять стороною.

"Це відео — моє роз'яснення того, що відбувається останнім часом навколо Taryan Group і декількох десятків будівельних і девелоперських компаній в Україні. Невже у мить, коли в нашій країні воєнний стан, СБУ нема чого робити, окрім як шантажувати приватний бізнес і вимагати квартири за вирішення питань?"

Він також зауважив, що повністю готовий відповідати за свої слова і, що усвідомлює наслідки своєї заяви.

"Я розумію, що зараз після мого відеозвернення на мене можуть «спустити всіх собак», вигадають якісь порушення, щоб очорнити мене і скомпрометувати. Можуть почати ставити палки в колеса, блокувати будь-які процеси в моєму бізнесі.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Але я готовий до цього, оскільки я не хочу ставати співучасником і заохочувати беззаконня, яке руйнує і видавлює прогресивний бізнес з країни.
Упевнений, що мовчати не можна! Якщо силовики не перестануть кошмарити бізнес і спеціально створювати проблеми, заганяти підприємців в пастку, у нашої країни не буде майбутнього!

Прошу вас вчинити по совісті, підтримати нас і зробити свій особистий внесок в розвиток вільного підприємництва, щоб не дати корупціонерам привід зайвий раз зробити вигляд, що нічого не відбувається і «замовчати проблему»!

Досить кошмарити бізнес!"

Варто зауважити, що під дописом Artur Mkhitaryan відмітив ключових осіб: президента Петра Порошенка, Юрія Луценка, Арсен Аваков, а також Євгена Нищука та Володимира Гройсмана.