У НАТО не готові говорити про членство України в Північноатлантичному альянсі. Така думка учасників міжнародної конференції "Саміт НАТО у Варшаві – результати для України", яка відбувається в Києві, передає Корупція.Інфо.

Учасники певні: одним із розчарувань Варшавського саміту є відсутність рішення про поставки сучасного озброєння Україні. Попри це експерти називають саміт у Варшаві безпрецедентним з огляду на стратегічні рішення, ухвалені на ньому. Зокрема про те, що НАТО не погодиться з анексією та окупацією Криму. Крім того, учасники конференції високо оцінюють рішення про комплексний пакет допомоги для України. 

"Не почули слів, які були зафіксовані в Бухарестській декларації саміту НАТО, де прямо говорилося про те, що Україна і Грузія стануть членами НАТО. Крапка. Нічого подібного ми не почули у Варшаві. Жодного слова про ПДЧ ми також не почули", – заявив голова МЗС України у 1998-2000, 2005-2007 роках Борис Тарасюк.

Нагадаємо, на саміті НАТО, який пройшов на початку липня, планували ухвалити заходи з посилення обороноздатності східних кордонів Альянсу та надання Україні пакету допомоги.