Основою для переговорів стане секретний документ, підготовлений альянсом
Міністри оборони країн, що входять в НАТО, в середині наступного тижня обговорять ядерну стратегію Росії. Про це повідомляє Welt am Sonntag з посиланням на високопоставленого дипломата альянсу, передає Корупція.Інфо

За даними видання, основою для зустрічі стане секретний документ, підготовлений керівництвом НАТО. Учасники зустрічі хочуть проаналізувати, як Президент Росії Володимир Путін може використовувати ядерну зброю в конфронтації з Заходом, які можливості Москви і які з цього випливають наслідки для НАТО.

Альянс серйозно стурбований ядерною програмою Росії, сказав співрозмовник газети. За її даними, поки не відомо, розробить НАТО нову довгострокову стратегію, яка враховує можливості як традиційного зброї, так і ядерної.

Нагадаємо, на відкритті форуму "Армія-2015" Президент Росії Володимир Путін розповів про 40 міжконтинентальних балістичних ракетах, які надійдуть на озброєння російської армії в 2015 р. Глава російської держави звернув увагу на те, що вони здатні долати будь-які, навіть найбільш технічно досконалі системи протиракетної оборони". Пізніше Путін пообіцяв, що Москва націлить свої ударні сили і кошти на загрозливі їй території.