Вчора в штаб-квартирі Північноатлантичного альянсу Відбулась зустріч заступника генсекретаря НАТО Роуз Геттемюллер з головою Генерального штабу Збройних сил України Віктором Муженко. Після бесіди Геттемюллер закликала РФ звільнити захоплених українських військовополонених моряків, передає УНН, посилаючись на заяву заступника голови НАТО на сторінці в Twitter.

"Серйозна дискусія з головою Генерального штабу Збройних сил України Віктором Муженко сьогодні в штаб-квартирі НАТО. Союзники повністю підтримують Україну. Вкрай важливо, щоб Росія звільнила українських моряків і судна, які він захопила", – написала Геттемюллер.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

За її словами, НАТО продовжує працювати з Україною над зміцненням безпеки і підтримкою прогресу в оборонних реформах.

Нагадаємо, 15-16 січня 2019 року в штаб-квартирі альянсу проходить чергове засідання Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів, участь в якому бере глава Генштабу України Віктор Муженко.

Окрім того, варто зазначити що Ухвалення депутатами відповідного закону дасть незворотність шляху країни до ЄС і НАТО, підкреслив нещодавно Парубій

Заради наближення членства України в ЄС і НАТО законопроект про внесення змін до Конституції щодо закріплення європейського і євроатлантичного курсу держави може бути розглянутий вже на початку лютого з початком нової сесії парламенту – з 5 по 8 число.

За його словами, прийняття таких змін до Конституції дасть незворотність шляху України в ЄС і НАТО.

"Можливо, ми почнемо нашу роботу по внесенню змін до Конституції щодо стратегічного напрямку – вступу України в ЄС і НАТО – в перший тиждень (перше засідання нової сесії ВР з 5 по 8 лютого – ред.). І коли дехто каже, що, мовляв, це частина пропаганди, то я згадую 2010 рік, коли я був народним депутатом, і в українському законодавстві було зазначено, що наш зовнішньополітичний напрямок – вступ в ЄС і НАТО, і коли більшість Януковича за помахом руки однієї людини підмінила цю норму … нібито проголосувавши за нейтральний статус", – сказав Парубій.