Нова помічниця британської герцогині не зможе розповісти, що діється в її будинку.

Молода мама Меган Маркл зробила необхідні висновки зі свого досвіду взаємодії з першої нянею малюка Арчі, найнятої герцогинею незабаром після народження дитини. Вирішивши обзавестися новою помічницею, герцогиня заздалегідь підготувала документ, який не дозволив би її асистентці по догляду за малюком розповідати про те, що відбувається в Frogmore Cottage – заміському будинку Меган і Гаррі.

Як стало відомо, Маркл змусила нову няню підписати вкрай жорсткий контракт про нерозголошення. Герцогині довелося піти на цей крок через те, що вона вже встигла постраждати через надмірну балакучість своєї першої помічниці.

Як уже повідомлялося, ця особа розповіла представникам ЗМІ, як їй некомфортно було в будинку Меган і про «нестерпний» характер нової монаршої невістки. Жінка заявила, що Маркл одержима прагненням контролювати все навколо і мати з нею справу просто неможливо. Маркл, нібито, кожну хвилину контролювала, що саме помічниця робила з Арчі, обговорювала і критикувала її дії і не залишала її удвох з малюком більше, ніж на п'ять хвилин. А в кінці кінців, як заявила няня, Меган змусила її звільнитися.

Тому, щоб знову не читати про себе в ЗМІ подібні або ще гірші слова, Меган змусила свою нову помічницю підписати папери. При цьому вона, правда, повідомила няні і радісну звістку. Маркл оголосила, що ночами вона не потребує допомоги і буде займатися дитиною сама. Справа в тому, що малюк Арчі відрізняється відмінним апетитом, тому Меган, яка годує його грудьми кожні кілька годин, все одно доводиться вставати до британського спадкоємця ночами.