Українська співачка, учасниця групи «НеАнгели» Слава Камінська показала яскраве відео з новим складом групи, яким захопилися її шанувальники.

Як відомо, співачка дуже часто радує шанувальників на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram різними постановочними або ж домашніми знімками та відео.

Нещодавно артистка розповіла, чому розійшлася зі своїм чоловіком. За її словами, все почало псуватися в той момент, коли в їхні стосунки почали втручатися батьки.

Зокрема, стверджує Камінська, саме на цьому ґрунті у них відбулася перша сварка. Останньою краплею, за її словами, стало те, що вона не могла пояснити батькам, що їй і її сім’ї потрібен свій особистий простір.

Після розлучення вона не замкнулася в собі і почала активно зніматися у фотосесіях, брати участь у різних програмах і розповідати про життя. Цього разу ж зірка показала свою дочку Лауру, яка грається з іншою дівчинкою і весело пританцьовує.

«НеАнгели:) новий склад », – коментує новий ролик в Instagram Слава.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

НеАнгелы:) новый состав 😂

Допис, поширений Babaslavka (@babaslavka)

Шанувальники тут же взялися коментувати побачене:

«Жезл, коси, і “ВБИТИ” з фуете! У цієї дівчинки велике майбутнє!», «Зачіски супер. Треба і своїй таке замутити !», «Круті!!!», «Дивись, Слава,зміна наступає на п’яти,молодці дівчата!!!», «Янголята », «Є голос,відчуває музику..Всі дані нової Зірочки!!!)))», «Крутий склад підростає», «Які принцески».