"Арена Львів" 12 жовтня о 19.00 приймає матч відбіркового туру до Євро 2016 між збірними України та Македонії. Традиційно під час великих події на стадіоні вулиця Стрийська тоне у заторах.

Для комфортного доїзду вболівальників на стадіон курсуватимуть додаткові автобуси, а міські маршрути, які курсують в напрямку стадіону (маршрутні таксі № 3А; 10; 25; 40 та тролейбуси № 3; 20; 25), підсилять додатковим одиницями. Міськрада просить водії обмежити заїзд приватним транспортом на вул Стрийську після обіду, аби уникнути утворення заторів.З 17.00 до 19.00 шатл-баси курсуватимуть з площі Є. Петрушевича та від кінотеатру ім. О. Довженка до вул. Вернадського (8-ма дорога). Після завершення матчу з 21.00 до 23.00 автобусами можна дістатись від вул. Вернадського (8-ма дорога) до кінотеатру ім. О. Довженка, а з перехрестя вул. Стрийська – Сокільницька — до площі Є. Петрушевича.

У зв’язку з матчем, у неділю рух транспорту на вул. Стрийській можливо буде ускладненим. Зважаючи на це, водіїв просять після обіду оминати цю вулицю.

 

Джерело: inlviv.net