За минулі вихідні та п’ятницю правоохоронці міста Львова зареєстрували 112 злочинів, повідомляє Львівське міське управління міліції.

з 5 грудня правоохоронці міста Львова зареєстрували 53 злочини. З числа зафіксованих – 42 крадіжки особистого майна. Тієї доби було скоєно три квартирні крадіжки по вул. Зелена, Вашингтона, Карбишева. Зловмисники потрапили у помешкання шляхом відтиску вікна та методом підбору ключів до замків вхідних дверей.

Разом з тим, було зареєстровано 4 факти шахрайства, грабіж та незаконне заволодіння автотранспорту. Пограбування було скоєне по вул. Петлюри. Факт незаконного заволодіння автотранспорту мав місце по вул. Левандівська.

6 грудня у місті Львові правоохоронці зареєстрували 35 злочинів. З числа зафіксованих – 21 крадіжка особистого майна. Тієї доби було скоєно дві квартирні крадіжки по вул. Снопківська, Бойчука. Зловмисники потрапили у помешкання шляхом підбору ключів до вхідних дверей, а також методом відтиску металопластикового вікна.

Разом з тим, міліціонери зареєстрували 9 фактів шахрайства та грабіж. Пограбування мало місце по вул. В.Великого.

7 грудня у територіальних підрозділах органів внутрішніх справ було зареєстровано 24 злочини. З числа зареєстрованих – 16 крадіжок особистого майна. Тієї доби було скоєно 6 квартирних крадіжок по вул. Городоцька, Кульчицька, Б.Хмельницького, вул.Кільцева (м.Винники)

Разом з тим, працівники міліції зареєстрували 3 факти шахрайства, 4 випадки грабежу та хуліганство. Пограбування відбулось по перехресті вул. Широка-Сяйво, Тичини-Лінкольна та по вул. Петлюри, Хмельницького. Зловмисники шляхом ривка та із застосуванням сили відкрито заволоділи матеріальними цінностями потерпілих.

Хуліганство мало місце по вул. Шевченка.

 

новини про Львів