657894

Голландська телевізійно-продюсерська компанія Endemol запланувала зйомки серіалу, події якого розгортатимуться навколо корупційних зв'язків між Єврокомісією та українцями.

Активіст української діаспори в Нідерландах Олександр Снідалов написав про це на своїй сторінці у Facebook.

За його даними, сценарій для фільму написав Леон де Вінтер — відомий голландський колумніст, який агітує голландців проголосувати проти ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на референдумі у квітні.

Головною сюжетною лінією серіалу стане історія про єврокомісара, яка хоче допомогти українському мільярдеру-олігарху здобути для України членство у Євросоюзі.

У своєму сценарії Леон примудрився побудувати сюжет в цілому розважального серіалу навколо корупційних зв'язків Єврокомісії та українців,
— пише активіст.

"Події стрічки будуть розгортатись навколо історії голландки, яка, працюючи у міжнародній нафтовій компанії, познайомилась з українським олігархом-мільярдером, зрадила з ним чоловікові, народила від нього дитину, розлучилась з чоловіком, пішла на роботу в Єврокомісію. Через деякий час політик стає єврокомісаром з розширення ЄС", — переповідає Снідалов.

Не виключено, що пілотні серії серіалу з'являться ще до референдуму щодо асоціації між Україною і ЄС.