Чутки про те, що Макс Барських і Міша Романова вже давно перестали бути просто друзями та перейшли один для одного в розряд коханих, обговорюють вже давно.

Коли 28-річна Міша оголосила про відхід з групи "ВІА ГРА", шанувальники одразу ж припустили, що причиною такого рішення стала вагітність. Багато з них були впевнені, що батько майбутньої дитини — один з найбільш епатажних співаків української сцени Макс Барських. Мыша тоді не коментувала ситуацію.

«Найголовніше покликання — це любов. І часом вона потребує твердого рішення. На деякий час артист в мені поступився жінці. Тому я йду з групи, але залишаю в ній частинку своєї душі», — написала Романова про свій відхід з  "ВІА ГРИ ".

А сьогодні зірки тішать шанувальників відео, опублікованими в Instagram stories. Виявляється, Макс і Міша разом відпочивають в сонячному Лос-Анджелесі. Там вони відвідали тематичний парк Universal Studios Hollywood.

Нагадаємо, Макс і Міша знайомі понад 10 років. Вони вчилися разом в школі в Миколаєві, потім разом вступали до музичного училища.