27-річний футболіст Кріс Мітчелл, який довгий час страждав від депресії і почуття занепокоєння, проводив свою дівчину в Лондон, обійняв і побажав їй хорошої поїздки як ні в чому не бувало. Всього через кілька годин чоловік наклав на себе руки. В останні хвилини життя Кріса Луїза Руні розмовляла з ним по телефону і чула його смерть, передає Корупція.Інфо

29-річна дівчина розповіла, що на відстані 400 миль протягом двох годин намагалася заспокоїти бойфренда, поки його шукала сім'я разом з поліцією.

"Я все чула, але все ж не могла повірити. У нього було все, що треба для хорошого життя, але він був хворий і довго приховував це. Перш ніж Кріс зміг отримати необхідну йому допомогу, він наклав на себе руки"


Проблеми з психікою у Кріса почалися після операції на хребті. Його кар'єра пішла на спад і, замість того щоб продовжити роботу в якості тренера, Кріс вирішив зав'язати зі спортом і влаштувався працювати продавцем в сімейному бізнесі. Вже через вісім тижнів він зізнався близьким, що страждає від депресії, а ще через дві – він наклав на себе руки.

Популярне: Батько побачив відео з дочкою: Мати гвалтувала 16-місячну дитину, знімаючи на камеру і відправляла коханцеві

Луїза розповіла: "Кріс подзвонив мені в 10 ранку, і було зрозуміло, що все погано". Далі дівчина не змогла продовжити говорити.

"Він був смішним, добрим, турботливим хлопцем, у якого були прекрасні відносини з сім'єю. Я переїхала в його квартиру, у нас було щеня по кличці Інді, і ми були дуже щасливі"


Вранці перед трагедією Кріс відправив улюблені фотографії їх цуценя і розповів, що купив йому нові іграшки. Ніхто й подумати не міг, що в цей час він думав про те, щоб убити себе. На згадку про сина його родина створила благодійний фонд, який займається проблемами психічного здоров'я.