68-річний актор Віктор Проскурін помер від обструкції легенів. При цьому всі розмови в пресі про коронавірус не відповідають дійсності.

Про це незабаром після смерті Проскуріна виданню РБК повідомила його дружина Ірина Хонда.

За словами жінки, артист не був хворий на Covid-19. “Він помер від обструкції легких, не пов’язаної з Covid-19, хоча вже з’явилася десь у ЗМІ така інформація”, – підкреслила вона.

Нагадаємо, про смерть Віктора Проскуріна стало відомо 1 липня. Спершу дружина актора поділилася цією новиною в соцмережі, не вказавши причину. Сьогодні актора пам’ятають за роллю Гени Ляпішева у фільмі “Большая перемена”. Також серед відомих його ролей – Герман в “Пиковой даме”, купець Вожеватов в “Жестоком романсе”, близнюки Шолто в “Приключениях Шерлока Холмса”, Олександр Блінов у “Выйти замуж за капитана”.

Колеги та шанувальники актора попрощаються з ним вже цієї п’ятниці у місцевому будинку кінематографістів.

Раніше у віці 88 років помер актор Ієн Голм, виконавець ролі Більбо Беггінса в трилогії “Володар перснів”, зірка фільмів “Чужий” та “П’ятий елемент”.

Причиною смерті стали ускладнення, викликані хворобою Паркінсона.

На 99 році життя помер актор Карл Райнер, який зіграв моторного старого Соула в фільмах “Одинадцять…”, “Дванадцять…” та “Тринадцять друзів Оушена”.