Гордон розповів про серйозну проблему Лукашенка.

Журналіст і телеведучий Дмитро Гордон заявив, що у президента Білорусі Олександра Лукашенка є проблема, і вона дуже серйозна.

Про неї він розповів в ефірі програми “Персонально ваш” в ефірі радіостанції “Ехо Москви”, де Гордон був запрошеним гостем.

Фрагмент відео був опублікований в Інтернеті.

Гордон, який напередодні виборів президента зустрічався з Лукашенком в Мінську і робив з ним інтерв’ю, заявив, що у нього склалося відчуття, що президент Білорусі не володіє всією повнотою інформації.

Будучи людиною старої формації, він не користується Інтернетом і отримує інформацію і документи про ситуацію в країні і світі, заздалегідь підготовлену для нього. Про це Лукашенко розповів Гордону особисто.

Таким чином, президент Білорусі опиняється в ситуації, коли він знаходиться в залежності від людини, яка цю папку з документами для нього готує, оскільки сам не має доступу до всієї повноти інформації за допомогою Мережі.

Гордон підкреслив, що Зеленський, Порошенко, а також колишній російський президент Дмитро Медведєв активно користувалися Інтернетом і отримували інформацію з різних джерел. У той же час Лукашенко і Путін Інтернетом не користуються, що робить їх уразливими.

У той же час Олександр Лукашенко вважає, що мобільні телефони стали однією з причин протестів в країні. Про це 1 вересня повідомляє сайт президента Білорусі.

“Не всі в житті так бачиться, як ми в віртуальному світі це проживаємо. Відкрили айфони, телефони і весь час в них дивимося. Створюється ілюзія якогось іншого життя. Ось частина наших людей потрапила в цей ілюзорний світ”, – зазначив Лукашенко.

Нагадаємо, що в Білорусі тривають протести проти чинної влади. І якщо Лукашенко дійсно не користується інтернетом – це ще одна причина піти у відставку і дати країні шанс рухатись в тому напрямку, що і весь світ.