У Дніпрі пішов з життя відомий спортсмен Юрій Шляхов, який 22 рази ставав чемпіоном України зі стрибків у воду. 

36-річний стрибун помер за дивних обставин – тіло Шляхова знайшла у квартирі його мати.

Шляхов завоював свою першу медаль у 8 років на чемпіонаті Дніпропетровської області серед дітей. У 14 років спортсмен став чемпіоном України і отримав звання майстра спорту.


У складі збірної України Шляхов завоював золоті медалі чемпіонату Європи і Кубка європейських чемпіонів. Він брав участь в Олімпійських іграх 2004 і 2008 року.

У 2010 році Шляхов оголосив про завершення кар'єри. Він став викладачем Дніпропетровського національного університету ім. Гончара.

Нагадуємо, 23 липня після бою помер російський боксер Максим Дадашев. 28-річний спортсмен помер в одній з американських лікарень не приходячи до тями.

Протягом усієї кар'єри Дадашев тренувався і виступав в США в одному залі з чемпіоном світу за версіями WBA і WBO в легкій вазі з Василем Ломаченко. Дадашев постійно знаходився в компанії українця, спарингував з ним, і навіть був у його роздягальні перед поєдинками.


"Велика втрата для родини і близьких! Я спарінгувал з Максом не один раз, у нього серце лева! Таким його я буду пам'ятати завжди! Більше не можу підібрати слів … Мої співчуття близьким", – поділився один боксера.