У Києві побили відомого учасника бойових дій на сході України Генадія Дуброва, передає Корупція.Інфо

Про це на своїй сторінці у Facebook написав волонтер Назар Приходько.

"Біля пам'ятника Небесної Сотні в Києві відбувся напад на "кіборга" ДАП (донецького аеропорту. – Ред.) – Генадія Дуброва, у результаті чого у нього розсічене обличчя!" – написав він.

25-річного Дуброва доставили в 4 відділення поліції Шевченківського району міста Києва, пише "Громадське радіо". Він вирішив написати заяву про побиття.

"Оскільки Дубров – "кіборг" і воював на Сході, у нього три контузії, а удари були в голову, лікарі зробили знеболюючий укол у м'яз. На перший погляд, у чоловіка розсічена губа і брова, але деталі стануть відомі після судово-медичної експертизи", – йдеться в матеріалі.

У Дуброва виник конфлікт із продавцями синьо-жовтих стрічок на Майдані Незалежності. Вони нібито збирають гроші під пам'ятником Небесної Сотні без відповідних документів і ведуть себе "неадекватно".

Постраждалий розповів про інцидент в деталях.

У мережі опублікували фото закривавленого Дуброва після побиття.

Популярне: З 1 червня дозвіл видаватиметься у формі ID-картки: Паспорта-книжки більше не буде, подробиці

"Біля пам'ятника Небесної сотні люди, які продають синьо-жовті стрічки, ставлять картонну коробку з написом "шпиталь". Туди люди кидають пожертви. Генадій неодноразово підходив до пам'ятника і просив, щоб продавці, які, за його словами, називають себе волонтерами, поставили ящик, або поставили там печатку своєї організації. Як переконує Дубров, вони відмовлялися. Сьогодні була така ж ситуація, і один із чоловіків напав на нього. Як каже Генадій, він не встиг вдарити у відповідь, тому що нападник втік. Удари були в голову, в губу, в брову. Він встиг тільки відштовхнути", – зазначають журналісти.