Уже кілька місяців ЗМІ багатьох країн обговорюють стан здоров’я Анастасії Заворотнюк. Щодня з’являються все більш божевільні теорії про улюблену зірку. У погоні за прибутком підключилися представники найрізноманітніших професій.

Журналісти регулярно повідомляють найгарячіші новини про хворобу і лікування Заворотнюк. Екстрасенси і ясновидці розповідають про магічні способи зцілення і вгадують причину хвороби по розташуванню зірок на небі. Лікарі роблять прогнози, найчастіше невтішні, адже тоді вони зможуть залучити більше уваги.

Неймовірний цинізм? Так.

А останнім часом долучилися ще й майстри похоронних справ. З’явилася інформація про сімейну могилу Заворотнюк. І ціни на місця поруч істотно зростають. Хто не захоче знайти вічний спокій поруч із зіркою?

Але ж, насправді, ніхто не знає, що з Анастасією в дійсності. Навіть найголовніша плітка про гліобластому не була нічим підтверджена. Жодного доказу.

Навіть близькі Заворотнюк обмежуються тільки: так, Настя хворіє.

Користувачі Мережі обурені.

“Всі зірки щурячого шоу-бізнесу, особливо в Москві, розбестили лікарів та інших хватателів і поглиначів їх скажених грошей. Так і чекають в упряжці лікарі і ритуальні контори -” лікувати “зірок від” раку “і відправити їх на цвинтар. Ще жива Заворотнюк , а копачі цвинтаря і їх контора чекає її на кладовищі 2х2 … Позорище “,” Боже мій до чого ми докотилися, живих людей ховаємо, кошмар, звідки стільки злості? “,” Побійтеся Бога упирі, совісті у вас немає, заради піару готові на будь-яку гидоту, а якби з вашою мамою так поступили, ви не замислюєтеся про це. Ні, щоб людину якось підтримати, ви лізете в будь-яку щілину, щоб напаскудити “, – міркують шоковані обивателі.