Колишній голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів встиг у Панамі придбати нерухомості на понад 500 тисяч євро.

Про це розповів представник ГПУ Євген Єнін, передає Корупція.Інфо.

Він підтвердив, що зараз Владислав Каськів перебуває під вартою і можливість внести заставу у нього з’явилась тільки починаючи з сьогодні.

"Станом на зараз Каськів перебуває під вартою. Можливість внести заставу 600 тисяч доларів у нього виникла тільки з 9 ранку сьогоднішнього дня за панамським часом», – сказав Єнін в ефірі Еспресо.TV.

За даними ГПУ у Каськіва є можливість внести таку суму застави, оскільки у Панамі він володіє нерухомістю на більш, ніж півмільйона євро.

Коли зазначена особа внесе цю заставу, а як ми знаємо, під час засідання Верховного суду республіки Панама стало відомо, що Каськів володіє об'єктами нерухомості на території Панами. Вартість одного з них перевищує 500 тисяч євро,
– повідомив Єнін.

За його словами, це лише посилює лінію обвинувачення, бо у всіх постає питання: звідки у пересічного чиновника такі гроші.

"Хотів би продемонструвати обережний оптимізм стосовно цієї справи, оскільки розгляд клопотання про надання політичного притулку уповільнює процедуру екстрадиції на 6 місяців", – наголосив Єнін.