лукаш

У Печерському районному суді Києва почався розгляд позову колишнього міністра юстиції України Олени Лукаш про захист честі і гідності.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу "112 Україна", передає Корупція Інфо

"Прямо зараз у Печерському суді почався розгляд справи колишнього міністра юстиції Олени Лукаш, вона звертається до Генпрокуратури щодо оприлюднення стосовно нього недостовірної інформації, яка порочить її честь і гідність. Судове засідання вже почалося", – повідомив він.

Нагадаємо, Лукаш була затримана 5 листопада в Києві. У ГПУ сказали, що її затримання було удачею, проте сама вона стверджує, що останні півтора року перебуває у Києві і співпрацює зі слідством. Печерський районний суд Києва заарештував екс-міністра юстиції Олену Лукаш з можливістю внесення застави в 5,1 млн грн. Це більше, ніж просило звинувачення. Застава за неї вніс народний депутат України Вадим Новинський. Однак, незважаючи на внесену заставу, вона перебувала під вартою. Пізніше стало відомо, що Лукаш покинула Генеральну прокуратуру України з електронним браслетом. Також Лукаш заявляє про численні погрози на свою адресу, в чому вона звинувачує правоохоронців.