RF

Росіяни продовжують дивувати світову спільноту. До «кримських вафель» та «омських млинців» додалась і «ковбаса з Пензи». В Мережі з’явилося відео із дивним російським святом. В Пензі на людей з неба кидали ковбасу.  

Місцеві бізнесмени, що займаються виробництвом м'ясо-ковбасних виробів влаштували незрозумілий захід. Людям з неба кидали ковбасу. Нині невідомо, чи таким чином підприємці показують свою заможність, чи навпаки – бідність російського населення.

Поласувати «на дурняк» безкоштовною ковбасою «з неба» прийшли сотні голодних мешканців Пензи та навколишніх сіл. Люди кілька годин чекали під проливним дощем, поки з неба полетить ковбаса. Щоб зігрітися в холодну пору, люди водили хороводи, співали, танцювали.

Кілька годин чекання – і в повітрі з’явився «кукурузник». Літак скинув на людей коробки з майже тонного ковбасних виробів.

Відразу почався безлад, штовханина, крики – люди кинулися за безкоштовною ковбасою.

 

Читати: Млинці на лопаті? Ви ще не бачили «Свято вафлі» в Томську! (ВІДЕО)

 

За кілька секунд голодна російська юрба розібрала всю безкоштовну ковбасу.

Нагадаємо, що  нещодавно в Севастополі окупаційна влада годувала людей млинцями з лопати.

А в Омську на честь міського свята влада влаштувала безкоштовну роздачу вафель. Голодні городяни кинулися до накритих столів і буквально змели все частування ще до початку заходу. Рознощики солодощів розповідають, що люди розривали коробки з солодощами, ледве ті опинялися на столах.

 

 

Джерело: Преса України