Колишня в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун 1 січня 2021 року на своїй сторінці в Facebook заявила, що це її остання публікація в соцмережі.

“У перший день Нового року публікую на своїй сторінці в Facebook останній пост. І хочу дати вам останню пораду. Українці – непереможні. Конфліктуйте і не робіть компромісів зі злом. Думайте про суспільство і країну, а не тільки про себе. Приймайте рішення так, ніби цього більше ні від кого чекати. Візьміть відповідальність за все, що відбувається навколо, і не чекайте, що це зробить хтось інший “, – заявила Супрун.

Вона натякнула на можливе повернення, написавши: “Якщо маєш сміливість прощатися, завжди будеш мати надію на зустріч”.

Свій пост Супрун супроводила картинкою з написом “The End”.

Відзначимо, що деякі українці зраділи такому рішенню Супрун, оскільки всі давно втомилися від її постійних і абсолютно непотрібних порад.

Супрун виконувала обов’язки міністра охорони здоров’я України з серпня 2016 по серпень 2019 року.

На своїй сторінці в Facebook вона часто публікувала поради, які стосуються здоров’я і здорового способу життя, а також спростовувала популярні медичні міфи.

“Спасибі всім українцям, які разом з нами поширювали і продовжують поширювати здоровий глузд кожен і кожна на своєму місці. В цьому напрямку будь-яка, навіть найменша дія, робить світ навколо красивішим, здоровішим і щасливішим, а це і є наша мета”, – написала вона 31 грудня 2020 року.

“У перший день нового року колишня міністр охорони здоров’я і вбивця української медицини Уляна Супрун заявила про те, що більше не буде писати пости в Facebook.

Уляна, а коли додому?

Ми, звичайно, чекали, що в 2021 році справи підуть на поправку і будуть хороші новини. Але не думали, що так скоро.

З Новим роком, друзі! “, – пише” Клименко-тайм “.