8d46b333e5afceab0be1e6a491d9f0431430491102

У Санкт-Петербурзі пройшов антивоєнний марш Невським проспектом. Основними темами мітингу були: «Руки геть від України», «Свободу Надії» та вимоги опозиціонерів допитати Кадирова, Делимханова, Геремеева. На марші було багато української символіки, а також звучав гімн України.

Новину передає Корупція.інфо з посиланням на«Преса України». 

Загалом під час маршу були сформовані дві колони. У першій йшли представники «Яблуко», РПР-Парнас, «Партія прогресу» (партія Навального). У другій колоні за прапорами і проєвропейськими гаслами коаліції «Демократичний Санкт-Петербург» зібралися найрізноманітніші сили: Республіканський союз, християнські демократи, «сепаратисти Інгерманландії», «Солідарність», представники ЛГБТ-співтовариства, жертви валютної іпотеки.

Маршрут опозиції відрізнявся від маршрутів інших учасників маршу: єдиною колоною опозиціонери пройшлись за маршрутом Лиговский проспект – Невський проспект – вулиця Садова та провели мітинг на Конюшенної площі. 

На ході було дуже багато української символіки – прапорів, тризубів.

Біля виходу на Невський проспект машина звукового супроводу демократичної колони заграла гімн України, потім Гімн Росії 1990-х років (музика Глінки) та гімн Євросоюзу.