Стрілянину неподалік Палацу спорту в Києві влаштував невідомий з автоматом, який вирішив пограбувати кіоск мобільного зв'язку.

Про це повідомляє Корупція. інфо

У кіоску перебувало два продавці, чоловік і дівчина, а також жінка-відвідувачка. Чоловік з автоматом скомандував віддати йому гроші, в іншому випадку пригрозив стріляти, але ніхто не став виконувати його наказ, і він відкрив вогонь, в результаті чого заподіяв вогнепальне поранення відвідувачці магазину.

Чоловік, який перебував в кіоску, кинувся на злочинця, між ними зав'язалася боротьба, в результаті якої злочинець поранив його.

У цей момент поруч з кіоском проходив випадковий свідок, який, побачивши, що відбувається, кинувся допомогти пораненому чоловіку-продавцю.

Злочинець, не чекаючи такого опору, кинувся навтьоки. Відвідувачка магазину і чоловік, який намагався зупинити розбійника, перебувають  в лікарні у важкому стані.

На місці працює слідчо-оперативна група. На розташованому поруч з кіоском мобільного зв'язку будинку є відеокамера, яка могла зафіксувати злочинця.

Як передають, начальник Печерського відділу поліції Києва Андрій Дуброва розповів, що лікарі поки не допускають правоохоронців до постраждалих.

Жінка – в легшому стані, а чоловік зараз в операційній. Мотиви злочину поліцейським поки незрозумілі.