На майбутніх виборах чинний Президент України Петро Порошенко буде слідувати двом правилам.

Про це розповів лідер партії «Громадський рух« Рідна країна »Микола Томенко.

«У президента сьогодні є шанс вижити при двох обставинах. Перша обставина – максимальна концентрація адмінресурсу. Існує мінімум, хто б не був президентом, який навіть, умовно кажучи, ідіот подужає. Якщо сконцентрувати адмінресурс, якісь 10-12%, як пишуть експерти, можна назбирати достатню кількість голосів », – розповів політик.

Друге, за його словами, це список друзів Президента РФ Володимира Путіна. Для Петра Порошенка ідеально було б у другий тур завести таку людину, щоб повірили, що це від Путіна, тоді українці подумають: «Бог з ним з цим Порошенко, аби не Путін».

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

«У мене таке враження, що у нас скоро буде півкраїни« путинцев », всі кандидати в Президенти будуть друзями Путіна, Медведчука чи ще хтось. При всій критиці Путіна і його політичної доктрини це вже доходить до маразму. Будь-яка критика влади, команди Порошенко, що там вкрали, там нічого не зробили – означає, що це люди Путіна. Щоб зайти в наступний тур, Порошенко потрібно мобілізувати мертвих і живих, чиновників, поліцію, міліцію, армію і всіх залежних від цих людей. Тут ідеально зробити всіх однаковими – менш або більш залежними від Путіна », – пояснив Микола Томенко.

 
«Це проста схема. У цій схемі потрібно брати якісь суперпатріотичні українські речі. Такі метаморфози нашого життя. Порошенко, який був меценатом Московського патріархату все життя, отримав сан, поставив каплицю МП, сьогодні розповідає, що це московська агентура, п'ята колона, яка знищує український дух і волю », – підсумував політик.