уwq

На сьогодні створення нової проєвропейської  коаліції без голосів "Блоку Петра Порошенка" неможливо. Про це заявив народний депутат Павло Різаненко в ефірі "UA Перший", повідомляє прес-служба його політсили, передає Корупція.Інфо.

Депутат також переконаний, що заяви окремих політиків про те, щоб "Блок Порошенка" повністю брав на себе відповідальність і запропонував прем'єр-міністра з 226 голосами депутатів – не конструктивні.

"Йдуть переговори, але поки про кінцевий результат не йдеться. Нагадаю, що неофіційно обговорювалася кандидатура Наталі Яресько, яка користується чи не найбільшою довірою у західних партнерів", – зазначив нардеп.

Різаненко також повідомив, що західні партнери, які допомагають вистояти проти російської агресії, вітають ідею створення технократичного уряду, рівновіддаленого від політичних груп.

"Технократичні  уряди створюють у країнах, коли політики не можуть знайти політичного консенсусу, а проводити дострокові вибори – не вирішить ситуацію в цілому", – пояснив парламентар.