Адміністрація президента України звинуватила в «дешевому піарі» відому українську співачку Анастасію Приходько, яка заявила, що вона була незаконно використана в скандальному ролику на підтримку Петра Порошенка. 

Про це сама Приходько повідомила на своїй сторінці в Facebook. За її словами, в середу, 15 серпня, в Печерському суді Києва буде проходити друге слухання у справі про скандальну ролику.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

«Наші відповідачі направили моєму адвокату лист, в якому звинувачують нас у тому, що ми займаємося дешевим піаром», – сказала Приходько. Вона зазначила, що «не знала, що захищати права людей і громадян України – це дешевий піар». Більш того, вона нагадала, що вимагає від відповідачів лише одну гривню моральної компенсації.

Як уже повідомлялося, раніше Анастасія Приходько звинуватила главу Мінкульту Євгена Нищука в тому, що відео з нею використовували обманом в ролику політичного змісту «За Порошенко». У відповідь на це він заявив, що продюсер співачки Анастасії Приходько знав про зміст відео. Невдовзі виявилося, що так само, як і Приходько, інші учасники передвиборчого відеоролика Порошенка також не знали про те, що їх знімають для політичної реклами.

Раніше, адвокат співачки Іван Клечановський заявив, що вони вимагають у продюсерського центру відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

"Компенсація за неправомірне використання персонажу Анастасії Приходько – 521 тисяча 220 грн і моральне відшкодування, на сьогодні, 1 грн, оскільки невідома позиція відповідача", – сказав він про вимоги Приходько журналістам.

Натомість, сама співачка заявила, що її зупинила поліція перед в'їздом у Київ і тримала там годину, повідомляє журналістка Ан Жюлак у Facebook.

"Типу перевіряли, чи не крадена машина. Протоколи не склали. Вона запізнилась на суд.

Сьогодні мало бути перше засідання. Його перенесли", – пише журналістка.

До слова, Анастасію Приходько продовжують кликати на виступи в Росії, однак українська співачка не збирається відмовлятися від своїх позиції щодо країни-агресора. 

и