гру гру гру гру гру

У посольстві Росії відмовилися розмовляти з російським журналістом, який після інтерв'ю із затриманими спецназівцями, пішов до дипломатів передати прохання затриманих військових про візит когось із дипмісії.

Працівники дипвідомства повідомили, що всі прохання затриманих росіян Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва можна передати їм поштою.

Крім того, в російському посольстві в Києві заявили, що у них вихідний і всі прохання затриманих російських військових можна передати по електронній пошті, йдеться в матеріалі "Нової Газети". Новину повідомляє Корупція.інфо

Журналіста видання не пустили в будівлю посольства, однак дозволили поспілкуватися з черговим через домофон. У посольстві заявили, що прохання затриманих росіян Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва можна передати їм поштою. На уточнення журналіста, про те, що питання особисте, відповіли: "Ну не в суботу ж, субота та неділя – вихідні!".

Для розмови з журналістом з російського посольства так ніхто і не вийшов. У ході розмови зв'язок "обривався" двічі, на третій раз в посольстві просто не відповіли.

Після невдачі в посольстві журналіст попрямував в консульський відділ посольства Росії в Києві. Там охоронець заявив, що сьогодні вихідний і порадив звернутися назад в посольство.