Зупинилося серце легендарної радянської співачки. Дану інформацію підтвердила її близька подруга.

За її словами, трагедія сталася вчора, 22 березня.

Йдеться про легендарну радянську співачку Валентину Дворянинову. Як розповіла в коментарі журналістам її близька подруга Ольга Діктоиіч, Валентини не стало вчора, 22 березня. Вона померла на 92-му році життя.

«Валя померла в одному з приватних підмосковних пансіонатів для літніх людей, де вона жила останнім часом», – зазначила вона в спілкуванні з російськими журналістами.

Варто відзначити, що Валентина Дворянинова жила одна, дітей у неї було. У легендарної співачки також не було мільйонів і власної квартири, а все своє життя вона прожила в кімнаті звичайної комуналки.Повідомляється, що церемонія прощання з Валентиною Дворяниновою запланована на 25 березня, а сам захід пройде в залі Митинського крематорію.

Саме Валентина Дворянинова далекого 1964 року записала знамениту пісню з телепередачі «На добраніч малюки». Під її голос протягом дванадцяти років засинала вся дітвора разом з їх втомленими іграшками.

Крім цього, Валентина Дворянинова шість років була солісткою знаменитого оркестру Олега Лундстрема, активно співпрацювала з класиками радянської пісні Яном Френкелем, Андрієм Петровим і Андрієм Ешпай. А візиткою карткою співачки стали такі відомі композиції, як «Калина червона», «Карелія», «Як тобі служиться».