Ольга Фреймут відома українська телеведуча. Проте останнім часом професійні досягнення ексцентричної блондинки цікавлять шанувальників все менше. А ось цікавість до особистого життя Фреймут тільки зростає.

Ольга щаслива у шлюбі з директором "Нового каналу", Володимиром Локотко. Разом пара виховує трьох дітей – старшу доньку Фреймут, Злату, і двох спільних малят – Валерія і Євдокію.

Ольгу і Володимира можна сміливо назвати однією з найщасливіших пар в українському шоу-бізнесі. Шанувальники тільки і чекають спільних фото цієї парочки у Мережі.

Зазначимо, що Фреймут не поспішає виставляти особисте напоказ. Проте все ж таки час від часу публікує зворушливі фото з коханим.

Так напередодні у блозі телеведучої з'явилось романтичне фото Ольги з чоловіком. Разом подружжя відвідало свято у школі Злати. Для виходу у світ Володимир одягнув чорний класичний костюм. А Ольга віддала перевагу чорній сукні з прозорими вставками у зоні декольте.

"Благочинний Black and White бал у школі PSI, де вчиться Злата . Ми з чоловіком бажаємо Вам гарного настрою . До слова , мій образ доповнено коштовностями @zarina.уа", – прокоментувала публікацію Фреймут.

Шанувальники гідно оцінили образ Фреймут і їхню з Володимиром пару загалом. Проте знайшлись і такі, хто вважає, що прозоре вбрання у школі явно недоречне.