Екснардеп і лідер Радикальної партії Олег Ляшко та секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олексій Данілов посварилися в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”, яке транслювали 2 квітня на каналі “Україна”.

Ляшко кілька разів запитав Данілова про те, чому Україна й далі купує електроенергію у Росії та Білорусі.

“У чому державний інтерес, коли Україна імпортує російську і білоруську електрику? Ви можете відповісти на це питання? Що ми виграємо, коли імпортуємо білоруську електроенергію?” – запитав Ляшко.

Данілов у відповідь на це сказав: “Таке враження, що нібито я школяр і тут якийсь учитель мені починає питання задавати. Олегу Валерійовичу, ви не вчитель і у вас немає права мені задавати питання. Це я вам можу задати питання: коли у нас у Верховній Раді по два, по три, по п’ять скликань сидять одні й ті самі депутати, які приймають під себе законодавчі акти”.

Він перевів тему на санкції проти осіб, яких підозрюють у контрабанді, ухвалені вчора на засіданні РНБО.

Зазначимо, що секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов назвав імена топ-10 контрабандистів України, проти яких РНБО запровадила санкції.

Про це Данілов сказав в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

Секретар РНБО зазначив, що на підставі доповідей керівника Державної митної служби України і Служби безпеки України було ухвалено “безпрецедентне рішення” щодо санкцій стосовно першої десятки контрабандистів, які свідомо “рушать економічну міць нашої держави”.

“Я хотів озвучити перелік цих перших десяти: Бокало Іван Васильович, Пересоляк Валерій Іванович, Кушнір Юрій Радулович, Єрімічук Олександр Володимирович, Фірманюк Орест Ігорович, Альперін Вадим Олександрович, Чудаков Олександр Леонідович, Шерман Віктор Бенедиктович, Кравченко Олександр Миколайович, Дідух Володимир Степанович”, – наголосив Данілов.

За його словами, ці особи мають не лише паспорти громадян України.

“Ці люди створюють свій конгломерат і мають зв’язки з іншими країнами і наносять дуже велику шкоду нашій державі”, – зауважив Данілов.

Секретар РНБО заявив, що “цей перелік не останній”.

Він запевняє, що нанесені збитки державі у розмірі 300 мільярдів гривень будуть найближчим часом обов’язково повернуті.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.