30e62fddc14c05988b44e7c02788e1871427309227

Путін дійсно серйозно хворий, проте його хвороба тримається в найсуворішій таємниці. І це тільки підтверджує статус російського президента, як абсолютного диктатора. При цьому зрозуміти його подальші дії щодо України не представляється можливим, так як його роздуми не піддаються логіці.

Таку думку висловив в інтерв'ю каналу ТСН відомий шахіст і опозиційний політик Гаррі Каспаров, передає Корупція.Інфо

Каспаров прокоментував зустріч Путіна і президента Киргизстану, зазначивши, що вона була повністю постановочною. І, саме під час цієї зустрічі проблеми зі здоров'ям Путіна були явні й очевидні. Про це свідчать і судорожне сіпання ніг російського лідера і його натягнута посмішка, і спроби відмовчатися.

Читайте такожПутіну хочуть знову дозволити вводити війська в Україну

«Ні на секунду не можу уявити, що Путін возив по алеях палацу президента Киргизстану. Ще б міг уявити, що возив би Обаму, але людину, яка знаходиться в позиції прохача… Очевидно, були проблеми, які заважали йому вести себе в звичній нагловато-розв'язній манері, і говорити йому було по-справжньому важко», – зазначив Каспаров.

Шахіст переконаний, що незважаючи на удаване затишшя, Путін все ще переслідує свої імперські плани щодо військових успіхів на сході України.

При цьому, передбачити, в якому напрямку незабаром активізуються бойові дії вкрай складно, так як його логіка не піддається розшифровці. Каспаров припустив, що Путін може продовжити війну як на сході України, так і цілком може напасти на країни Балтії або вчинити певні дії щодо Кавказу. При цьому, велика ймовірність того, що до Дня перемоги російський диктатор взагалі взяв тайм-аут.

Читайте такожПутін заговорив про наступного президента Росії

«За логікою, до 9 травня він не повинен робити ніяких активних дій. Мені все-таки здається, що 9 травня для нього важливий день. З іншого боку видно, що кількість людей, які готові приїхати до Москви на святкування, постійно скорочується. Очевидно, що ті, кого він хотів би бачити, не приїдуть», – резюмував політик.