Українські нардепи вирішили, що в разі зупинки транспортного засобу водій повинен передати документи в руки поліцейського.

Члени комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, рекомендували парламенту прийняти за основу законопроект 7286, напрацьований Кабміном.

Про це відомий Автоюрист Володимир Караваєв повідомляє на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, якщо законопроект буде підтриманий Радою, то в разі зупинки поліцейським транспортного засобу водій буде зобов'язаний: тримати руки в поле його зору, а на вимогу копа – заглушити двигун, включити аварійну сигналізацію і вийти з автомобіля. Залишати транспортний засіб без дозволу поліцейського заборонено.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

"Члени комітету також погодилися з необхідністю зменшення" не карається "порога швидкості до 10 км / год, зі збільшенням штрафів за основними порушень з 425 до 510 грн, проте не погодилися з правом поліцейського на зупинку транспортних засобів з метою перевірки водіїв на стан сп'яніння", – продовжує Автоюрист.

Він додав, що терміни судового розгляду справ по водіях, що сів за кермо в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння, повинні залишатися колишніми – три місяці замість запропонованого року.Однак про дати розгляду законопроекту на пленарних засіданнях ВР поки не відомо.
 
Повідомлення юриста викликало бурхливу реакцію відвідувачів його сторінки – одні підтримували рішення нардепів, інші – були налаштовані різко проти. До обговорення питання підключилися гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко, юрист, який спеціалізується на питаннях, пов'язаних з ДТП Вадим Володарський, журналіст Єгор Чечеринда та інші відомі особи.