У Верховну Раду може пройти висуванець "Опозиційного блоку" Борис Лебедєв, відомий своїми сепаратистськими діями.

Про це пише депутат, координатор групи "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук у Facebook, передає Корупція.Інфо.

Лебедєв балотується на довиборах у 114-му окрузі у Луганській області.

Цей округ є найбільш "далекосхідним", він межує і з Росією, і з лінією розмежування сторін. Одним із претендентів на перемогу в цьому окрузі є висуванець "Опоблоку", такий собі Борис Лебедєв,
– зазначив Тимчук.

За даними "Інформаційного спротиву", Лебедєв навесні 2014 року, будучи депутатом Луганської облради від Партії регіонів, закликав президента Росії Володимира Путіна "захистити" Луганщину, а в 2015 році, ставши головою Новопсковської райради, відмовився розглядати питання про визнання Росії агресором.

"Як повідомив політолог Андрій Золотарьов, найпікантніше – в тому, що цей Лебедєв є двоюрідним братом екс-міністра оборони Павла Лебедєва, який переховується в Росії", – пише Тимчук і додає, що Лебедєва-міністра звинувачували в розвалі армії й намірі застосувати Збройні сили для розгону Майдану.

Він спрямував звернення до Служби безпеки України й Генпрокуратури з проханням вжити заходи для попередження фальсифікацій і зриву голосування в окрузі №114. За його даними, "над обранням Бориса Лебедєва зараз активно працюють ті ж люди, які в травні 2014 року проводили фейковий "референдум" про відділення Луганська й хлібом-сіллю зустрічали російських терористів".