Нещодавно, кандидат в президенти країни Володимир Зеленський отримав схвальні відгуки від колишніх міністрів-реформаторів  Олександра Данилюка, і екс-глави Мінфіну, і екс-міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса.

Рейтенги коміка стали досить високими, що дає йому певні шанси на перемогу і владу країни може отримає Зеленський. 

За фактом отримання такої інформації Кабмін зашумів і почав заявляти про наслідки такого сценарію. 

Після його приходу до президентства може початися остаточний перехід до парламентаризму. Саме так цю ситуацію прокоментував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. 

На його думку, Зеленський буде діяти інакше, ніж колишній президент. Йому не будуть властиві ті функції, які зараз взяв на себе Порошенко

Також, міністр внутрішніх справ зазначив, що він завжди виступав за  усунення двоїстості ( дуалізму)  державних функцій.

"Президент він і є прездиент. Він не повинен займатися всім : починаючи від енергетики, закінчуючи дипломатією. Для цього є підрозділи, помічники та інші відповідальні люди. Як мені здається, перемога Зеленського у виборах призведе до форсації встановлення параментской республіки. 

Знаєте, без задніх думок скажу, навіть нинішній парламент готовий підтримати такий вид республіки, той що відповідає парламенту. 

Парламентаризм – комфортніше для всіх. 

І чинний президенско-парламентський устрій замінить просто пармалентский, він – наша точка створення  нової країни.

Якщо це, не дай Бог, не станеться, ми просто загрузнемо в болоті. Не те що б не сказати, що ми вже в ньому. А головним гальмом країни виступає в цьому випадку не відсутність структурних реформ, а дуалістичність влади", – розповів про свої думки на цю тему міністр.

Додамо, що зас словами Авакова, щоб голова великої риби гнила швидше, треба ловити дрібну. Широкою "сіткою".

На такий висновок наштовхуєшся після ознайомлення з окремими технологіями окремих кандидатів у президенти. "Сітка" імені Порошенка і "сітка" імені Тимошенко — нині в центрі уваги політичних іхтіологів. 

Ткож Міністр Аваков обіцяє нещадну боротьбу з передвиборним схематозом. Чи втіляться обіцянки у жорсткі дії — дізнаємося зовсім скоро.