Прокуратура через суд повернула у власність держави 9 соток землі, що була незаконно відчужена на користь регіонала Сергія Клюєва.

Прокуратура установила, що у 2002 земельна ділянка в смт Козин Обухівського району була “незаконно передана у власність громадянина для будівництва і обслуговування житлового будинку на підставі рішення виконавчого комітету селищної ради, до компетенції якого не входить вирішення земельних питань”.

У подальшому, у 2004 році, земельна ділянка за договором купівлі-продажу придбана нардепом.Суд, погодившись з доводами прокуратури, скасував рішення виконкому селищної ради та визнав недійсними державний акт на право власності на земельну ділянку.

“Завдяки принциповій позиції прокуратури ці землі витребувано із незаконного володіння народного обранця та повернуто державі”, – йдеться у рішенні.

Крім цього, на даний час в провадженні Обухівського районного суду перебувають інші справи за позовами прокуратури Обухівського району про витребування із незаконного володіння родини Клюєвих земель площею майже 5 гектарів.

 

Джерело: Українська правда