c8d12f5ca8c2e36c311b034594dd84fe1438587165

Співробітники російської Федеральної митної служби, Росспоживнагляду і Россільгоспнагляду шукатимуть і знищуватимуть заборонені до ввезення товари не тільки на кордоні, а й в магазинах та на складах.

Про це пишуть російські ЗМІ, передає Корупція.Інфо.

За словами російського юриста, голови практики вирішення спорів «Горизонт Капітал» Василя Іцкова, за ліквідацію санкційних продуктів відповідає не одна Федеральна митна служба, тому пошуки заборонених до ввезення товарів можуть початися на всій території РФ, а не тільки на кордоні.«Тобто, якщо співробітники митниці, фітосанітарного контролю або Росспоживнагляду виявлять в ході перевірок зазначену продукцію на території, наприклад, розподільних центрів (роздрібних мереж), вона буде знищена згідно з загальними правилами», – вважає юрист.

Водночас самі рітейлери стверджують, що санкційних продуктів вже немає ні на полицях, ні на складах. Але російські виробники наполягають, що європейські продукти, незважаючи на заборону, продовжують надходити на ринок.

Як відомо, президент Росії Володимир Путін підписав указ про знищення з 6 серпня 2015 р. товарів, ввезення яких заборонено у рамках продуктового ембарго.

Раніше повідомлялось, що Росія знову хоче заборонити імпорт свинини з України.