Вже понад рік Рівненський льонокомбінат намагається привести бомбосховища, які є на балансі підприємства, до повної готовності.

Як зазначають у прес-службі, є саботаж безпеки цивільного населення Рівного з боку органів державної виконавчої влади Рівненської області за потурання силових структур області – управлінння СБУ, прокуратури області та обласного УМВС, а також ймовірного тиску та переслідувань з боку останніх.

«Від початку війни проблема набула особливої гостроти та актуальності, адже кожне зі сховищ здатне захистити тисячу рівнян. Це у той час, як більшість сховищ у Рівному перебувають у непридатному для експлуатації стані чи взагалі переобладнані новими власниками на інші об’єкти», – говориться в повідомленні прес-служби.«Однак, усі без винятку державні та правоохоронні структури, до яких зверталися представники Льонокомбінату за допомогою, не лише відверто саботували цю ініціативу, а й почали чинити тиск на підприємство. Зокрема, управління СБУ ініціювало перевірку прокуратурою області законності набуття майнових прав власником Льонокомбінату. Також, як стало відомо, кримінальне провадження відкрили у обласному управління міліції.» – йдеться в повідомленні.

 

Джерело: Четверта влада‡агрузка...