У роботі спеціальної антикорупційної прокуратури і Національного антикорупційного бюро (НАБУ) занадто багато театральності, передає Корупція.Інфо.

Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив нардеп від "Батьківщини" Ігор Луценко.

"Що стосується НАБУ, Назара Холодницького, мені здається, що взагалі в роботі прокуратури, більше навіть НАБУ, занадто великий удар на публічність робиться. Тому я бачу схильність конкретно НАБУ діяти піарними, публічними методами. Ми звертаємо на це увагу як на конфлікт. Наприклад, оголошуються підозри через інтернет. На мій погляд, це досить сумнівно з точки зору закону, коли там повістки про виклик публікуються на сайті. Це ж таємниця слідства і т. д. Це елемент театральності, і хтось іноді ці конфлікти робить в режисерському плані, поставляє в ЗМІ цю всю інформацію… Я їх розумію, вони хочуть зараз показати свою легітимність в очах суспільства, вони реально нічого не можуть зробити, тому вони дійсно натискають на піар, а іноді вони занадто перетискають", – заявив Луценко.

Відзначимо, що, за словами глави САП Назара Холодницького, відокремити Спеціальну антикорупційну прокуратуру (САП) від політики можна буде лише тоді, коли корупцію буде відокремлено від політики. Раніше Холодницький закликав усіх, хто ходить на допити, не робити з цього шоу і дивитися серіал CSI Маямі.