іграшки нацисти

Федеральне агентство у справах молоді РФ збирається перевірити дитячі магазини в регіонах на наявність в них іграшок з нацистською символікою, передає УНН з посиланням на РІА "Новини", повідомляє Корупція.інфо

До участі в інспекції агентство збирається залучити волонтерів, яким пропонують фотографувати виявлені порушення.“Ми плануємо до четверга збирати інформацію, систематизувати, і якщо за результатами моніторингу виявимо якісь порушення, якщо там буде якась фактура, то ми готові передати її у відповідні інстанції, слідчі органи для подальшого розгляду”, — заявила представник Росмолоді Ксенія Разуваєва.

Напередодні ЗМІ повідомляли про те, що в Центральному дитячому магазині на Луб’янці були виявлені солдатики і бюсти солдатів у нацистській формі. Увечері 4 квітня слідчі почали вилучати заборонені іграшки з павільйону і магазину в спорткомплексі “Олімпійський”.

За даним фактом слідчі органи Росії завели кримінальну справу за статтею "Порушення ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності". Управління магазину заявило, що не несе відповідальності за асортимент товарів, які виставляються на продаж.